Other Details
- UPC:
- Shipping:
- Calculated at Checkout
- Product Type:
- Linear Rail
- Measurement Type:
- Metric
- Material:
- Steel
- Manufacturer Part #:
- K2022.351300770
- Package Quantity:
- 1
- Height:
- 35 mm
- Width:
- 17 mm
- Length:
- 770 mm